Dělník / dělnice v elektrotechnice - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Jičín

Výroba a provoz / Dělník / dělnice v elektrotechnice - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost HYDRA a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 1110, Jičín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 200 - 21 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník / dělnice v elektrotechnice - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Průmyslová 1110, Jičín)

DĚLNÍK/-CE V ELEKTROTECHNICE - pracoviště Jičín.
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení na telefu: +420 737 216 344 nebo vyplňte dotazník zájemce o zaměstnání umístěný na našem webu a zašlete na adresu:
Požadujeme: manuální zručnost, práce na 3 směny
Náplň práce: výroba kondenzátorů, obsluha strojních zařízení.
Nabízíme: Stále a perspektivní zaměstnání, dopravu do zaměstnání na směny, závodní stravování/stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění. Vhodné i pro absolventy, občany EU i cizince na zaměstnanecké karty.

Informace o společnosti HYDRA a.s.

HYDRA a.s.
Průmyslová 1110
Jičín
50601
IČO: 25610562
aktualizováno před 8 měsíci