Servisní technik stavebních strojů - mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení, Pelhřimov

Výroba a provoz / Servisní technik stavebních strojů - mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Společnost KEROUŠ s.r.o.

Místo pracoviště Řemenovská 1999, Pelhřimov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik stavebních strojů - mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení (Řemenovská 1999, Pelhřimov)

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady hydrauliky, elektroniky, motoru a odstraňovat je, připravovat nové strojů před předáním zákazníkovi, spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky: škola technického směru, zkušenost v autoopravárenství nebo při opravách zemědělské či stavební techniky, logické myšlení, samostatnost ochota učit se novým věcem
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na pronájem v půjčovně, možnost konzultovat opravy s pracovníky technické podpory, pravidelná školení na novinky v oboru, možnost získat speciální průkazy (VZV apod.), zázemí stabilní firmy, kvalitní pracovní pracovní pomůcky a oděvy

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KEROUŠ s.r.o.

KEROUŠ s.r.o.
Řemenovská 1999
Pelhřimov
39301
IČO: 28085604
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik stavebních strojů - mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Řemenovská 1999 1999
Pelhřimov