Dělník / dělnice v elektrotechnice - ozp - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Jičín

Výroba a provoz / Dělník / dělnice v elektrotechnice - ozp - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost HYDRA Jičín s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1110, Jičín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 93 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník / dělnice v elektrotechnice - ozp - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Průmyslová 1110, Jičín)

Kontakt: Hlavatá Vendula Ing., tel.: 737 216 344, e-mail:
Práce na 2 směny, možno i zkrácený úvazek.
Požadujeme: manuální zručnost
Náplň práce: výroba kondenzátorů, letování, montáž
Nabízíme: stálé a perspektivní zaměstnání, závodní stravování/stravenky, doprava do zaměstnání na směny

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti HYDRA Jičín s.r.o.

HYDRA Jičín s.r.o.
Průmyslová 1110
Jičín
50601
IČO: 28820533
aktualizováno před téměř 4 roky

Další pracovní nabídky v okrese Jičín v oboru Výroba a provoz