Stavbyvedoucí mostních konstrukcí - hlavní stavbyvedoucí, Pardubice

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí mostních konstrukcí - hlavní stavbyvedoucí

Společnost M - SILNICE a.s.

Místo pracoviště Husova 1697, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí mostních konstrukcí - hlavní stavbyvedoucí (Husova 1697, Pardubice)

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
- řízení realizace zakázky vlastními kapacitami
- koordinace a přejímka práce subdodavatelů
- komunikace s investorem a dozorem
- odpovědnost za kvalitu a bezpečnost na stavbě
- vedení nezbytné administrativy stavby
Požadujeme:
- minimálně SŠ příslušného stavebního směru, autorizace výhodou
- v případě kvalifikace v jiném oboru praxe min. 3 roky podmínkou
- uživatelsky PC
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- samostatnost, zodpovědnost, důslednost, loajalitu
Nabízíme:
- zázemí stabilní, ryze české společnosti
- sebeuplatnění a profesní rozvoj
- služební vozidlo, mobilní telefon, notebook,
- týden volna navíc, penzijní připojištění, životní pojištění
Zaměstnanecké výhody: Týden volna navíc, stravenky, penzijní připojištění.
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti M - SILNICE a.s.

M - SILNICE a.s.
Husova 1697
Pardubice
53003
IČO: 42196868
aktualizováno před více než 3 roky