Dělník, dělnice ve výrobě - obsluha ohraňovacího lisu - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů, Bolatice

Výroba a provoz / Dělník, dělnice ve výrobě - obsluha ohraňovacího lisu - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Společnost HOTJET CZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 966, Bolatice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 115 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník, dělnice ve výrobě - obsluha ohraňovacího lisu - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (Průmyslová 966, Bolatice)

KO: Lamlová Vendula Bc., tel.: 778 768 846. Životopis zašlete na e-mail:
Požadujeme:
- zručnost, pečlivost, samostatnost, chuť do práce
- vyučen v technickém oboru
- anglický jazyk výhodou ne podmínkou
- praxe na konkrétních strojích není nutná, zaučíme
- nutnost orientace a čtení technických výkresů
Nabízíme:
- nástup ihned
- 3 minuty od autobusové zastávky, cca 20 minut od vlakového nádraží pěší chůzí
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- práci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- měsíční prémie aj.
Pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.
Popis pracovní pozice:
Dělník ve výrobě - obsluha modelovacího (ohraňovacího ) lisu při tvorbě a modelování plechů, které si sami vyrábíme. Obsluha vysekávacího stroje a dalších moderních strojů na tvarování cu trubek. Disponujeme stroji zn. Trumpf - vysekávání TruPunch 1000, ohýbání - TruBend 3066. Modelování trubek AST 30, SMART, od společnosti BML group.

Informace o společnosti HOTJET CZ s.r.o.

HOTJET CZ s.r.o.
Průmyslová 966
Bolatice

IČO: 27764290
aktualizováno před asi 2 roky