Dělník/nice ve výrobě - strojírenští kovodělníci, Česká Třebová

Výroba a provoz / Dělník/nice ve výrobě - strojírenští kovodělníci

Společnost Řetězárna Česká Třebová s.r.o.

Místo pracoviště Matyášova 2095, Česká Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/nice ve výrobě - strojírenští kovodělníci (Matyášova 2095, Česká Třebová)

MÍSTO VÝKONU: Matyášova č.p. 2095, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: fyzická práce ve výrobě
MZDA: dle praxe a plnění úkolů
POŽADUJEME:
- praxe ve výrobě se strojním zařízením
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
NABÍZÍME:
- stravenky
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti
- 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
- vzdělávací kurzy, školení
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: email nebo osobně (Smetanovo nábřeží 934, Vamberk)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Řetězárna Česká Třebová s.r.o.

Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
Matyášova 2095
Česká Třebová
56002
IČO: 27482839
aktualizováno před více než rokem