Dělník zahradních realizací - zahradníci krajináři, Plzeň

Zemědělství a lesnictví / Dělník zahradních realizací - zahradníci krajináři

Společnost Zahradní a parková spol. s r.o.

Místo pracoviště Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník zahradních realizací - zahradníci krajináři (Plzeň)

Náplň práce:
zahradnické práce, výsadba stromů, keřů, květin, sekání trávy, úprava zeleně parků atp. Požadujeme:
čistý výpis rejstříku trestů, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.
Nabízíme:
Silné zázemí, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké slevy, možnost příspěvku na dopravu.

Informace o společnosti Zahradní a parková spol. s r.o.

Zahradní a parková spol. s r.o.

Plzeň

IČO: 25205978
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Dělník zahradních realizací - zahradníci krajináři

Plzeň