Devops engineer junior- vývojový inženýr- administrátor it - technici počítačových sítí a systémů, České Budějovice

Informační technologie / Devops engineer junior- vývojový inženýr- administrátor it - technici počítačových sítí a systémů

Společnost FIEDLER AMS s.r.o.

Místo pracoviště Lipová 1789, České Budějovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Devops engineer junior- vývojový inženýr- administrátor it - technici počítačových sítí a systémů (Lipová 1789, České Budějovice)

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadujeme: Linux admin dovednosti, znalosti síťování (TCP/IP), zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Náplň práce: správa virtuálních počítačů na platformách VMware, Proxmox, OpenStack; výpomoc programátorům s kontejnerizací Kubernetes; monitoring a správa cloudu.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, práci na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o společnosti FIEDLER AMS s.r.o.

FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789
České Budějovice
37005
IČO: 3155501
aktualizováno před více než 2 roky