Diagnostik / diagnostička - mechanici a opraváři osobních automobilů, Hradec Králové

Výroba a provoz, Služby / Diagnostik / diagnostička - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost OLFIN Car s.r.o.

Místo pracoviště Bratří Štefanů 66, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Diagnostik / diagnostička - mechanici a opraváři osobních automobilů (Bratří Štefanů 66, Hradec Králové)

- Náplň práce: diagnostika a vyřešení závad, opravy vozidel
- Požadujeme: praxi v autorizovaném servise, SOU obor automechanik, příp. kombinace s obory elektrikář nebo elektromechanik, samostatnost i schopnost práce v týmu, pečlivost, loajalitu
- Nabízíme: zvýhodněný telef. tarif, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 90 Kč), bonusový systém odměn, motivační osobní ohodnocení, pravidelná školení přímo od výrobce vozu aj.

Informace o společnosti OLFIN Car s.r.o.

OLFIN Car s.r.o.
Bratří Štefanů 66
Hradec Králové
50003
IČO: 60913312
aktualizováno před více než 2 roky