Dílenský plánovač - úředníci ve výrobě, Mladá Boleslav

Výroba a provoz, Administrativa / Dílenský plánovač - úředníci ve výrobě

Společnost PEKM Kabeltechnik s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1436, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 39 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dílenský plánovač - úředníci ve výrobě (Nádražní 1436, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
Telefon: 485 248 280, volat 8-16h

Náplň práce:
o Sestavování operativních plánů výrobních středisek
o Zajišťování objednávání materiálu a jeho včasné dodání na pracoviště
o Dodržování zásad FIFO
o Spolupracuje s výrobním manipulantem
o Zajišťuje správné uložení a skladování materiálu
o Zajišťuje ve spolupráci s mistrem pravidelné inventury ve výrobním úseku
Požadujeme samostatnost, flexibilitu, řídící, organizační a komunikační schopnosti.
Minimálně 2 roky zkušenosti na obdobné pozici. Znalost práce na PC, SAP výhodou.

-25 dní dovolené, výhodné mobilní tarify, nadstandardní příplatky za práci přesčas a v odpolední směně, odměny při životním a pracovním výročí, možnost seberealizace, práce v mezinárodní společnosti

Informace o společnosti PEKM Kabeltechnik s.r.o.

PEKM Kabeltechnik s.r.o.
Nádražní 1436
Mladá Boleslav

IČO: 43001378
aktualizováno před asi 2 roky