Dispečer a technik pro nákladní dopravu - dopravní dispečeři, Šenov

Doprava, Administrativa / Dispečer a technik pro nákladní dopravu - dopravní dispečeři

Společnost Transdev Slezsko a.s.

Místo pracoviště Těšínská 911, Šenov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer a technik pro nákladní dopravu - dopravní dispečeři (Těšínská 911, Šenov)

1. kontakt telefonicky 602 531 543 v Po-Pá od 8:00 do 14:100 hod., e-mailem:

Náplň práce:
- Vedení dispečinku přeprav v nákladní dopravě
- Rozdělování práce, kontrola kvality a plnění úkolů
- Zajišťování technické stránky provozu
- Komunikace se zákazníkem
- Kontrola dodržování BOZP a standardů kvality

Požadavky:
- Úplné středoškolské vzdělání
- Komunikace v AJ podmínkou
- Řidičské oprávnění skupiny C + E, profesní průkaz
- Praxe v dopravě vítána
- Morální bezúhonnost
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, loajálnost
- Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:
- Týden dovolené navíc
- Zázemí v seriózní firmě s dobrou platební morálkou
- Profesionální růst, seberealizace

- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup od 1.9.2021 nebo dle dohody

Informace o společnosti Transdev Slezsko a.s.

Transdev Slezsko a.s.
Těšínská 911
Šenov
73934
IČO: 45192081
aktualizováno před téměř 3 roky