Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy - dopravní dispečeři, Zlín

Doprava, Administrativa / Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy - dopravní dispečeři

Společnost SV CARGO s.r.o.

Místo pracoviště třída Tomáše Bati 283, Zlín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 46 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy - dopravní dispečeři (třída Tomáše Bati 283, Zlín)

Požadavky: praxe minimálně 2 roky,odolnost vůči stresu, znalost AJ nebo NJ výhodou, obchodní dovednosti, organizační dovednosti, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, ,selský rozum", zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup

Náplň práce: vytěžování vlastních nákladních vozidel, komunikace s řidiči a zákazníky, práce s dopravním softwarem, vyhledávání nových zákazníků a budování dobrých vztahů, samostatné zpracování nabídek přeprav pro zákazníky a jejich realizace

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení dle výkonu, příjemné pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody: firemní benefity

Informace o společnosti SV CARGO s.r.o.

SV CARGO s.r.o.
třída Tomáše Bati 283
Zlín
76302
IČO: 29365821
aktualizováno před 8 měsíci