Disponent/ka - plánovač/ka - úředníci ve výrobě, Domažlice

Výroba a provoz, Administrativa / Disponent/ka - plánovač/ka - úředníci ve výrobě

Společnost MYKITA Manufactory s.r.o.

Místo pracoviště Chrastavická 217, Domažlice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 400 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Disponent/ka - plánovač/ka - úředníci ve výrobě (Chrastavická 217, Domažlice)

Náplň práce:
- přijetí objednávek zákazníka, jejich zaplánování a potvrzení termínů
- sledování průběhu zakázek a plnění dodacích termínů
- návrh opatření a komunikace s vedením výroby
- komunikace změn se zákazníkem
- spolupráce na zavádění projektů do výroby
- práce v IS stejně jako v Excelu

Požadavky na pracovníka:
- spolehlivost, schopnost logického myšlení
- orientace v číslech a datech
- schopnost týmové práce
- organizační schopnosti
- min. středoškolské vzdělání
- středně pokročilá znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- 3 letá praxe v administrativě - nejlépe zaměřená na výrobu
- znalost práce v informačním systému a v Excelu
- vztah k výrobě a chuť podílet se na tvorbě produktu a uspokojení zákazníka.

Nabízíme:
- základní mzda + osobní hodnocení
- výkonnostní prémie od 0 - 10%
- přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc
- 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
- stravenky nebo závodní stravování
- 1x týdně ovocný balíček
- občerstvení na pracovišti - voda, káva, čaj

Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

Informace o společnosti MYKITA Manufactory s.r.o.

MYKITA Manufactory s.r.o.
Chrastavická 217
Domažlice
34401
IČO: 28003560
aktualizováno před více než 3 roky