Dpp - recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Hluboká nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch / Dpp - recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Premium Hotels & Resorts a.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Dpp - recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou)

Směnnost: převážně noční směny.
Náplň práce:
- check in, check out hostů,
- schopnost řešit mimořádné potřeby a požadavky hostů,
- poskytování služeb hotelové recepce,
- spolupráce s rezervačním oddělením hotelu a hotelovým wellness,
- práce s hotelovým rezervačním software.
Nabízíme:
- práci v atraktivním prostředí v bezprostřední blízkosti zámku Hluboká; zaměstnanecké slevy na služby wellness, fitnes zdarma, závodní stravování.
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici nebo pozici recepční výhodou,
- pokročilá znalost AJ (denní komunikace),
- znalost dalších jazyků výhodou,
- výborná znalost MS Office,
- příjemné vystupování.

Informace o společnosti Premium Hotels & Resorts a.s.

Premium Hotels & Resorts a.s.
Bezručova 141
Hluboká nad Vltavou
37341
IČO: 24747092
aktualizováno před 3 měsíci