Ekonom-ka, účetní - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky, Olomouc

Finance, Administrativa / Ekonom-ka, účetní - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Společnost Old House Capital, a.s.

Místo pracoviště Vídeňská 676, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ekonom-ka, účetní - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (Vídeňská 676, Olomouc)

Pracoviště: Vídeňská 676/7, Olomouc.
Komplexní vedení účetní agendy, ekonomiky.
Benefity: Příplatek na dopravu, ošacení
Pracovní doba: jednosměnný provoz
Zkušební doba: 3 měsíce, nástup dle dohody, možný ihned

Požadavky na uchazeče: Trestní bezúhonnost,
Střední, nebo vysoká škola ekonomického směru
Bezvadná znalost práce s PC
Bezvadná znalost práce Office - Excel, Word
Bezvadná znalost účetní osnovy, mzdová agenda, DPH, odpisy
Kontakt: +420 608 861 232
Výběrové řízení: Červen – Srpen 2021
Pro výběrové řízení požadujeme doložit praxi a předchozí zaměstnání.
Náplň práce: Komplexní vedení účetnictví obchodní korporace

Kontakt prosím POUZE po e-mailu, zaslat životopis nejlépe s foto, telefonicky se pak ozve náš pracovník uchazečům s termínem osobního pohovoru.

Informace o společnosti Old House Capital, a.s.

Old House Capital, a.s.
Vídeňská 676
Olomouc
77900
IČO: 8880883
aktualizováno před téměř 3 roky