Elektrikář - elektromechanici, Mladá Boleslav

Výroba a provoz / Elektrikář - elektromechanici

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o.

Místo pracoviště Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář - elektromechanici (Mladá Boleslav)

Místo výkonu práce:
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:

Pracovní náplň:
odborná realizace zakázkové výroby/kontrola/opravy
-kontrola správnosti provedení dle schématu
-definování požadavků a dostupnosti materiálu
-zabezpečování oprav strojů a zařízení
-seřizování výrobních linek
-provádění preventivních údržeb a kontrol

Požadavky: SOU/SŠ technického směru, platnou vyhlášku 50 - případně i další jsou vítány, praxe min.rok, manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:
-pružná pracovní doba, příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření 12 000 Kč, příspěvek na jazykovou výuku

Informace o společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o.

AUFEER DESIGN, s.r.o.

IČO: 26159031
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář - elektromechanici