Elektrikář, elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Vigantice

Výroba a provoz, Služby / Elektrikář, elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost ATES spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Vigantice 279, Vigantice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář, elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Vigantice 279, Vigantice)

NÁPLŇ PRÁCE
montáž elektrorozvaděčů a elekrorozvodů (dopravníky, zdvihacích zařízení, jednoúčelové stroje), oživování rozvaděčů, uvádění zařízení do provozu při instalaci u zákazníka, servis zařízení přímo u zákazníka
POŽADUJEME
znalost vyhlášky 50 (může být i neplatná, zajistíme obnovení)
VÝHODY
22 dní dovolené, stravenky, tuzemské i zahraniční služební cesty hrazeny nad rámec zákoníku práce, příspěvěk na dopravu.

Informace o společnosti ATES spol. s r.o.

ATES spol. s r.o.
Vigantice 279
Vigantice
75661
IČO: 41085191
aktualizováno před asi 2 měsíci