Betonáři - betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci, Vsetín

Stavebnictví / Betonáři - betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Společnost TRIMILL, a.s.

Místo pracoviště Jasenice 2061, Vsetín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Betonáři - betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci (Jasenice 2061, Vsetín)

BETONÁŘI
POŽADUJEME: Výuční list ve strojírenském oboru. Znalost práce na MS Office - uživatelsky. Znalost čtení výkresové dokumentace (pokud neznáš, rádi tě zaučíme). Schopnost pracovat v týmu i samostatně, manuální zručnost . ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Betonování stavebních konstrukcí, čištění forem. Zajišťování údržby míchačky. Vyzbrojování - vychystávání ocelových a dřevěných forem (dle technické dokumentace). Zajištění nákupu materiálů (např. štěrk, cement).

NABÍZÍME: Jednosměnný provoz, 40 h./týdně v nové průmyslové hale. Zajímavé finanční ohodnocení. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj. Možnost seberealizace a profesního růstu. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková, tel.: 771 259 281 od PO do PÁ v době od 7:30 do 16:00 h, nebo emailem na adresu:
ov.tel.29.2.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti TRIMILL, a.s.

TRIMILL, a.s.
Jasenice 2061
Vsetín
75501
IČO: 25598325
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Betonáři - betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci