Elektrikář/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Polička

Výroba a provoz, Služby / Elektrikář/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost STV Service s.r.o

Místo pracoviště Bořiny 1145, Polička
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Bořiny 1145, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: elektro opravy CNC strojů a zařízení, zapojení strojů a zařízení CNC
POŽADUJEME: praxi v oboru strojní elektro v délce minimálně pět let, znalost čtení technické dokumentace, zodpovědnost, preciznost, odborná způsobilost elektro dle § 5 NV č. 194/2022 Sb.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day ročně, stravování ve vlastní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na dojíždění, po zkušební době zvýhodněný tarif pro mobilní telefony i pro rodinné příslušníky, motivační odměňování, penzijní připojištění po roce zaměstnání
KONTAKT: emailem, telefonicky

Informace o společnosti STV Service s.r.o

STV Service s.r.o
Bořiny 1145
Polička
57201
IČO: 7712146
aktualizováno před 10 měsíci