Elektrikář, mechanik elektrických zařízení - stavební a provozní elektrikáři, Darkovice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář, mechanik elektrických zařízení - stavební a provozní elektrikáři

Společnost KLIMCO, společnost s ručením omezeným

Místo pracoviště Dlouhá 318, Darkovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář, mechanik elektrických zařízení - stavební a provozní elektrikáři (Dlouhá 318, Darkovice)

KO: Šink Jan, tel.: 721 963 684, e-mail:
Požadujeme: minimálně vyučení v oboru Elektrikář, mechanik elektrických zařízení, zkoušky elektro vyhlášky § min. 5 - jsme schopni obnovit platnost! ŘP skupiny B.

Náplň práce: instalace, servis a opravy klimatizačních zařízení, chladících zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Do práce zaučíme!

Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění.

Místo výkonu práce: Darkovice, Dlouhá 71a + oblast Morava.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KLIMCO, společnost s ručením omezeným

KLIMCO, společnost s ručením omezeným
Dlouhá 318
Darkovice
74717
IČO: 19010532
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář, mechanik elektrických zařízení - stavební a provozní elektrikáři