Strojník sklářských zařízení - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, Poděbrady

Výroba a provoz / Strojník sklářských zařízení - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Společnost Crystal BOHEMIA, a.s.

Místo pracoviště Jiráskova 223, Poděbrady
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník sklářských zařízení - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla (Jiráskova 223, Poděbrady)

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, první rok smlouva na dobu určitou, potom možnost prodloužení dle vzájemné domluvy, na rok nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Obslužné a doplňkové práce na výrobní lince (pece) - obsluha výrobního zařízení a manipulace s výrobky. Kontrola a výměna forem. Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola hotových výrobků, údržba linky a úklid pracoviště.

Požadujeme:
Velkou výhodou bude vyučení ve strojírenském či technickém oboru. Akceptujeme ale i základní vzdělání s odpovídající praxí, absolventy i ty, kteří mají hlavně zájem o toto úžasné řemeslo, zaškolíme. Všechno potřebné vás naučíme, hlavně na začátku pomůžou ochotní kolegové. Důležitá je samostatnost a zodpovědnost, chuť a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Nabízíme:
Náborový příspěvek – odměna po 3 a 6 měsících, odměna za dosažení vyšší úrovně.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč měsíčně, dotované závodní stravování, výrazné slevy na produkty společnosti i v rámci holdingu, příspěvek na sport, masáže, aj.

Všechny podmínky Vám rádi sdělíme osobně.

Informace o společnosti Crystal BOHEMIA, a.s.

Crystal BOHEMIA, a.s.
Jiráskova 223
Poděbrady
29001
IČO: 28486722
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Strojník sklářských zařízení - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Jiráskova 223 223
Poděbrady