Elektrikář - silnoproud, slaboproud - montéři a opraváři elektrických vedení, Otrokovice

Výroba a provoz / Elektrikář - silnoproud, slaboproud - montéři a opraváři elektrických vedení

Společnost TC servis, s.r.o.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář - silnoproud, slaboproud - montéři a opraváři elektrických vedení (tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice)

ND
Náplň práce: montáže silnoproudých elektroinstalací, montáže slaboproudých technologií, realizace optických a datových sítí. Práce v rámci celé ČR.
Požadujeme: SŠ vzdělání v elektrotechnického směru (PODMÍNKOU!). Manuální zručnost a schopnost práce ve výškách, zkušenosti s montážemi. Vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci. Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: profesní růst, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel.tarify, stravenky, motivující finanční ohodnocení

Informace o společnosti TC servis, s.r.o.

TC servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1845
Otrokovice
76502
IČO: 25533673
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář - silnoproud, slaboproud - montéři a opraváři elektrických vedení

tř. Tomáše Bati 1845 1845
Otrokovice