Elektrikář vn - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Nový Bor

Výroba a provoz, Služby / Elektrikář vn - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost Crystalex CZ, s.r.o.

Místo pracoviště B. Egermanna 634, Nový Bor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář vn - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (B. Egermanna 634, Nový Bor)

Náplň práce:
- kontrola stavu a provozuschopnosti VN a NN rozvoden
- kontrola spolehlivosti a plynulosti zásobování závodu energiemi
- provádění odečtu a evidenci spotřeb energií
- kontrola a běžná údržba kompresorů, čerpadel a ostatních zařízení
- provádění odečtů měřených hodnot
Požadujeme:
- platné osvědčení vyhl. 50/1978 Sb - § 6 nad 1000V
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu, dovolená navíc, podnikové stravování, kafeterie, náborový příspěvek
Smlouva na dobu určitou, po osvědčení možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti Crystalex CZ, s.r.o.

Crystalex CZ, s.r.o.
B. Egermanna 634
Nový Bor
47301
IČO: 28542673
aktualizováno před více než 2 roky