Soustružník m/ž - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů, Nový Bor

Výroba a provoz / Soustružník m/ž - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Společnost Crystalex CZ, s.r.o.

Místo pracoviště B. Egermanna 634, Nový Bor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Soustružník m/ž - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (B. Egermanna 634, Nový Bor)

Požadujeme:
- SOU strojní vzdělání výhodou
- praxe alespoň 1 - 2 roky
- znalost čtení a použití technické dokumentace
- měření základními měřidly
Náplň práce:
- obsluha soustruhů (SV18,SN40,SU40,SN50)
- výroba litinových kroužků a nerezových razníků pro sklářské lisy v toleranci 0,03mm
- výroba náhradních dílů dle požadavků výroby (šrouby, čepy, hřídele, pouzdra)
- úpravy a opravy specifických dílů z kovových a nekovových materiálů
- úpravy foukacích forem
- ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů
- pracovní doba 06:00 -14:00
- pracovní pohotovost
Nabízíme:
Příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, výhodné závodní stravování, po zapracování smlouva na dobu neurčitou a další benefity jako je příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětské rekreace, odměna dárcům krve, 13. mzda, slevu na firemní výrobky

První kontakt emailem nebo osobně a telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 13:00 hod.

Informace o společnosti Crystalex CZ, s.r.o.

Crystalex CZ, s.r.o.
B. Egermanna 634
Nový Bor
47301
IČO: 28542673
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Soustružník m/ž - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

B. Egermanna 634 634
Nový Bor