Elektro údržbář / elektro údržbářka - provozní elektromechanici, Olomouc

Výroba a provoz / Elektro údržbář / elektro údržbářka - provozní elektromechanici

Společnost ALW INDUSTRY, s.r.o.

Místo pracoviště U panelárny 594, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 800 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektro údržbář / elektro údržbářka - provozní elektromechanici (U panelárny 594, Olomouc)

Nástup možný IHNED.

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.
Staňte se součástí našeho úspěchu a pomozte nám se stále rozvíjet.

Ranní směny 6:00-14:00
Náplň práce:
Údržba strojového parku a jeho opravy
Odpovídá za funkčnost bezpečnostních prvků
Spolupracuje s vedoucím směny a odstraňuje poruchy na strojovém parku slévárny a apretace
Plní úkoly vyplívající z preventivní kontroly a preventivního plánu údržby strojů.
Zadává údaje do informačního systému HEG (terminál nebo PC)
Zodpovídá za správné a bezpečné používání strojů a zařízení slévárny v souladu s bezpečnostními předpisy

Co očekáváme:
Vyučen v oboru
Praxe na obdobné pozici výhodou
Spolehlivost a flexibilita
Základní znalost strojů
Dobrá pracovní morálka

Co nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
Náborový příspěvek 30.000 Kč
Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
Sodexo stravenky v hodnotě 130 Kč
Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
Stabilizační prémie
Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
Odměna za doporučení nového kolegy 5000 Kč

Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530
Kontaktní osoba: Renata Škrlík

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti ALW INDUSTRY, s.r.o.

ALW INDUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594
Olomouc
77900
IČO: 60794372
aktualizováno před asi rokem