Operátor/operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z kovů, Olomouc

Výroba a provoz / Operátor/operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost GASL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Pavelčákova 437, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z kovů (Pavelčákova 437, Olomouc)

Operátor/operátorka montáže - Olomouc (1803001)
Požadavky: SOU nebo SŠ vzdělání, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
Náplň práce: zapojování a montáži alternátorů

Nabídka: nabízíme práci na HPP, máte možnost přestupu do kmene firmy, máte nárok na 25 dní dovolené, přispíváme na stravování, prémie

Pracoviště: Olomouc
Nástup: dle dohody

Směnnost: třísměnný provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na

Informace o společnosti GASL CZ s.r.o.

GASL CZ s.r.o.
Pavelčákova 437
Olomouc
77900
IČO: 24272078
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Operátor/operátorka montáže - montážní dělníci výrobků z kovů