Elektromechanici - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Vsetín

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanici - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost Rozváděče Vsetín, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 2190, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanici - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Jiráskova 2190, Vsetín)

ELEKTROMECHANICI
POŽADUJEME: Střední odborné vzdělání s vyučením - elektrotechnického směru. Pečlivost, zručnost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka. Praxe v oboru výhodou.
PRACOVNÍ SMLOUVA: Zkušební doba 3 měsíce, smlouva na dobu neurčitou.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Montáž rozvaděčů NN.
NABÍZÍME: Práce na jednosměnný provoz v čistém prostředí, pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sociální fond
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Ing. Vojtěch Lukeš, tel. 571 164 500 nebo e-mailem na adresu:
Ov.e. 16.4.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Rozváděče Vsetín, s.r.o.

Rozváděče Vsetín, s.r.o.
Jiráskova 2190
Vsetín
75501
IČO: 24839183
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanici - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)