Elektromechanik/čka - elektromechanici, Kaplice

Výroba a provoz / Elektromechanik/čka - elektromechanici

Společnost Engel strojírenská spol. s r.o.

Místo pracoviště Českobudějovická 314, Kaplice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik/čka - elektromechanici (Českobudějovická 314, Kaplice)

Elektromechanik/čka - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, pracovní úvazek plný, 3 směny, zaměstnání na dobu určitou. Hrubá mzda od 25 000,--Kč do 35 000,--Kč
Náplň práce:
- zapojování strojních rozvaděčů podle elektroschémat
- manipulace s díly
Požadujeme:
- dobrý fyzický stav
- základní znalost práce na PC
- flexibilitu, spolehlivost
Kontakt: Vinš Karel, tel.: 380 386 736, e-mail:

Informace o společnosti Engel strojírenská spol. s r.o.

Engel strojírenská spol. s r.o.
Českobudějovická 314
Kaplice
38241
IČO: 62497219
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik/čka - elektromechanici