Mechanik/čka - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení, Kaplice

Výroba a provoz / Mechanik/čka - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Společnost Engel strojírenská spol. s r.o.

Místo pracoviště Českobudějovická 314, Kaplice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/čka - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení (Českobudějovická 314, Kaplice)

Mechanik/čka - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, plný úvazek, hrubá mzda 23 000,- Kč . Pracovní úvazek plný, třísměnný provoz. Zaměstnání na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- mechanická montáž, osazování strojních rozvaděčů
- manuální práce
- výroba a opracování svazků
- práce dle výrobní dokumentace

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, zodpovědnost
- flexibilita
13. a 14. plat, příspěvek na penzijní pojištění, dotované stravování aj.
Kontaktní osoba pan Ing. Karel Vinš, tel. 380 386 736

Informace o společnosti Engel strojírenská spol. s r.o.

Engel strojírenská spol. s r.o.
Českobudějovická 314
Kaplice
38241
IČO: 62497219
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mechanik/čka - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení