Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), České Budějovice

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Místo pracoviště Kněžskodvorská 2277, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Kněžskodvorská 2277, České Budějovice)

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: montáž řídících rozváděčových skříní NN, montáž elektroinstalace na jednoúčelových strojích, montáž elektroinstalace na přípravcích pro jednoúčelové stroje, servisní výjezdy na opravy a montáž JÚS u zákazníka, provádění preventivních údržeb a kontrol dle plánu.
Požadujeme: vzdělání- vyučení v oboru elektro, požadovaná praxe 2 roky, vyhláška č.50/1978 Sb., uživatelskou znalost PC, ŘP sk. "B", znalost elektrických, pneumatických a hydraulických systémů výhodou, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost a loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky vč. sytému odměn.
Výhodou: znalost anglického jazyka.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.

Informace o společnosti MOTOR JIKOV Fostron a.s.

MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277
České Budějovice
37004
IČO: 26024501
www.motorjikov.com
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Kněžskodvorská 2277 2277