Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici

Společnost Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici (Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky.
Požadujeme:
- minimálně 1 rok zkušeností s údržbou elektrických zařízení
- odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 nebo §5
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce:
- preventivní údržba zařízení a vybavení
- nápravní údržba zařízení a vybavení
- podílení se na zlepšování údržby zařízení a vybavení
- drobné údržbářské práce na vybavení budovy.
Nabízíme:
- práci v moderní, rozvíjející se mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy a 13. mzda, flexibilní pracovní doba, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje).

Informace o společnosti Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Lipovka 162
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 3545695
aktualizováno před asi 2 roky