Technolog / technoložka chladících zařízení - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Technolog / technoložka chladících zařízení - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Společnost ALPENTA s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 166, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 45 000 - 60 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog / technoložka chladících zařízení - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech (Lipovka 166, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky.
Požadujeme:
- VŠ
- zkušenost v oboru kompresorového chlazení nebo klimatizace
- znalost anglického jazyka.
Náplň práce:
- projektování chladících zařízení a tepelných čerpadel o výkonech do 1,5 MW
- návrh komponentů chladících okruhů
- rozvoj nových produktů
- testování chladících zařízení
- spolupráce s dodavateli, konstruktéry a technology výroby.
Nabízíme:
- individuální přístup a nastavení zaměstnaneckých benefitů
- profesní rozvoj, návštěvy mezinárodních veletrhů a zahraničních dodavatelů.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALPENTA s.r.o.

ALPENTA s.r.o.
Lipovka 166
Rychnov nad Kněžnou

IČO: 7859511
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Technolog / technoložka chladících zařízení - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Lipovka 166 166