Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Olomouc

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost Horiba Europe GmbH - organizační složka

Místo pracoviště Železniční 512, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Železniční 512, Olomouc)

Nástup možný ihned.
Požadujeme:
- SŠ elektrotechnická,
- praxe výhodou,
- angličtina na úrovni A2/B1,
- ochota cestovat k zákazníkovi,
- náplň: elektromontáž v automobilovém průmyslu, zapojování zařízení,…
- ranní směna (6:00 - 14:30),

Zaměstnanecké výhody:
- 13. mzda,
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na dopravu,
- bonus za prezenci,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na penzijko,
- Multisport karta,
- cílové odměny
Kontakt je možný POUZE telefonicky (8:00 - 16:30) nebo e-mailem.

Informace o společnosti Horiba Europe GmbH - organizační složka

Horiba Europe GmbH - organizační složka
Železniční 512
Olomouc
77900
IČO: 24173576
aktualizováno před 10 měsíci