Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Mostkovice

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost FORTE a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mostkovice 529, Mostkovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 840 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Mostkovice 529, Mostkovice)

Kontaktní osoba Vladimír Benc, tel. 775 750 343, e-mail:

Požadujeme: vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78, Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem - na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení

Náplň práce: kalibrace elektrických měřidel v metrologické laboratoři

Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč, roční odměna do výše 13. platu

Informace o společnosti FORTE a.s.

FORTE a.s.
Mostkovice 529
Mostkovice
79802
IČO: 25322303
aktualizováno před 7 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik/elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)