Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích, Hradec Králové

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Společnost České dráhy, a.s.

Místo pracoviště Riegrovo náměstí 122, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik / elektromechanička - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích (Riegrovo náměstí 122, Hradec Králové)

Jedná se o 12 hodinové směny, v režimu krátký a dlouhý týden.
Uvítáme praxi a zkušenosti v oboru či platné osvědčení podle vyhl. 50/1978 Sb.
Náplň práce: údržba a oprava elektrických částí železničních vozidel; diagnostika a vyhledávání a odstraňování závad na elektr. zařízeních.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti České dráhy, a.s.

České dráhy, a.s.
Riegrovo náměstí 122
Hradec Králové
50002
IČO: 70994226
aktualizováno před 10 měsíci