Elektromechanik / elektromechanička - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, Hradec Králové

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik / elektromechanička - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost FERI, s.r.o.

Místo pracoviště Kampelíkova 881, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik / elektromechanička - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Kampelíkova 881, Hradec Králové)

Náplň práce: preventivní kontrola a provádění drobných oprav strojů a zařízení, vyhledávání a identifikace poruch a závad, spolupráce se servisními techniky dodavatelů strojního zařízení
asistence při instalaci nových strojů, odpovědnost za svěřený úsek
Požadavky na uchazeče: SOU s maturitou nebo výučním listem (v boru mechanik nebo elektro)
praxe v oboru min. 2 roky (elektrikář, elektromechanik nebo elektro - údržbář), činnost a kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb. § min. 6, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
odpovědnost, trpělivost a důslednost, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B (není
Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), pracovní obuv a oblečení,
příspěvek na prací a čistící prostředky, placené přesčasy, náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail

Informace o společnosti FERI, s.r.o.

FERI, s.r.o.
Kampelíkova 881
Hradec Králové
50004
IČO: 25970411
aktualizováno před více než rokem