Elektromontér/ka fve - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Moravská Třebová

Výroba a provoz, Služby / Elektromontér/ka fve - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.

Místo pracoviště Lanškrounská 368, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontér/ka fve - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Lanškrounská 368, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: zapojování střídačů,AC a DC rozvaděčů, úprava ELM rozvaděčů
-instalace kabeláže, zprovoznění, zaškolení zákanzíků
POŽADAVKY: vzdělání v oboru elektro, prokazatelné zkušenosti v oboru, splnění vyhlášky č.250/2021 Sb.,profesní kvalifikace elektromontér fotovoltaických
systémů (26014-H)
NABÍZÍME: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, firemní automobil, možnost dalšího profesního růstu
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
V případě zájmu volejte na uvedený kontakt.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.

CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.
Lanškrounská 368
Moravská Třebová
57101
IČO: 5611784
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektromontér/ka fve - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Lanškrounská 368 368