Pomocný pracovník/ce bozp (pouze ozp) - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií, Moravská Třebová

Výroba a provoz / Pomocný pracovník/ce bozp (pouze ozp) - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Společnost M&M Object Security s.r.o.

Místo pracoviště Gorazdova 1613, Moravská Třebová
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 7 988 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník/ce bozp (pouze ozp) - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (Gorazdova 1613, Moravská Třebová)

NÁPLŇ: práce pod vedením specialisty BOZP, provádění tematických a pravidelných kontrol v oblastech BOZP a PO, spolupráce při školení zaměstnanců v oblastech BOZP a PO
POŽADAVKY: SŠ vzdělání nebo vyšší, výhodou zaměření na bezpečnost práce, odborná praxe ( na pozici bezpečnostní technik, technik požární ochrany apod.), znalost legislativy a předpisů souvisejících s BOZP a PO, samostatnost při řešení úkolů, spolehlivost, odpovědnost a preciznost, iniciativní přístup k řešení problémů, flexibilita, výborné komunikační schopnosti, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: práce je vyhrazena pro OZP, zkrácený úvazek 3hod./den, možnost plánování směn, přátelské pracovní prostředí
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti M&M Object Security s.r.o.

M&M Object Security s.r.o.
Gorazdova 1613
Moravská Třebová
57101
IČO: 5448859
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocný pracovník/ce bozp (pouze ozp) - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Gorazdova 1613 1613