Elektromontéři - technici optické sítě a kamerového systému ve frýdku- místku - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Elektromontéři - technici optické sítě a kamerového systému ve frýdku- místku - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Společnost TS a.s.

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontéři - technici optické sítě a kamerového systému ve frýdku- místku - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení (Frýdek-Místek)

A11 z:29/3/2023
Staňte se součástí našeho týmu na provozu veřejné osvětlení. Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni.
Požadujeme:
- vzdělání SOU elektrotechnického směru
- způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., do 1 000 V AC a 1 500 V DC v objektech bez nebezpečí výbuchu
- řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)
- základní ovládání PC
- schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, schopnost týmové spolupráce
- organizační schopnosti
- chuť učit se novým věcem
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- schopnost práce ve výškách bez zdravotního omezení.
Pracovní náplň:
- provádění výstavby a údržby optické sítě a kamerového systému
- výstavba a údržba světelných signalizačních zařízení
- výstavba a údržba parkovacích automatů
- výkon pohotovostních služeb na výše uvedených zařízeních
- provádění dílenských oprav zařízení.
Nabízíme:
- zaměstnání na ranní směny ve stabilní společnosti ve Frýdku-Místku (víkendy volné)
- systém zaměstnaneckých výhod:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky - Sodexo Gastro Pass v hodnotě 150,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, odměny při životních a pracovních jubilejních, možnost členství v odborové organizaci/další výhody/akce pro zaměstnance, atd.
Nabídky se strukturovaným životopisem a přehledem dosavadní praxe zasílejte písemně na výše uvedenou adresu k rukám předsedy představenstva nebo na e-mail:
Výsledek výběrového řízení je sdělen všem uchazečům, zařazeným do výběrového řízení. Uchazeči, kteří nesplňují podmínky zařazení do VŘ jsou vyrozuměni písemně na e-mailovou adresu, popř. telefonicky.

Informace o společnosti TS a.s.

TS a.s.

Frýdek-Místek

IČO: 60793716
aktualizováno před asi rokem