Elektrotechnik / elektrotechnička vývojového odd. - technici elektronici ve výzkumu a vývoji, Hradec Králové

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Elektrotechnik / elektrotechnička vývojového odd. - technici elektronici ve výzkumu a vývoji

Společnost HAKEL spol. s r.o.

Místo pracoviště Bratří Štefanů 980, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrotechnik / elektrotechnička vývojového odd. - technici elektronici ve výzkumu a vývoji (Bratří Štefanů 980, Hradec Králové)

- Náplň práce: hledání nových možností na poli vývoje nových výrobků, aktivní účast na výzkumu a vývoji, tvorba uživatelské dokumentace ke vznikajícím výrobkům, vytváření rešerší ČSN i IEC norem týkajících se navrhování, aplikace a testování výrobků firmy HAKEL, vytváření dílčích podkladů pro oddělení marketingu, dohled na správnost technických parametrů výrobků
zastupování technika měření - měření elektrických veličin na výrobcích HAKEL v našich laboratořích, vytváření protokolů z měření, ověřování technických dat výrobků, vedení příslušné vývojové dokumentace, technická podpora pro obchodní oddělení
- Požadavky: SŠ elektrotechnického směru s min. 3 roky praxe v oboru nebo VŠ elektrotechnického směru, ochota vstřebat produktové portfolio výrobního programu firmy HAKEL
aktivní přístup k pracovní činnosti, tvůrčí schopnosti a inovativní myšlení, ochota vzít odpovědnost za dílčí úkony v procesu vzniku dokumentace k výrobkům, dobrá orientace v technických výkresech a elektrotechnických schématech, anglický jazyk slovem i písmem v úrovni B1, technická angličtina pro tvorbu protokolů ze zkoušek, ruský jazyk výhodou, § 6 nad 1000 V výhodou (možnost doplnit ve firmě), dobrá znalost v programu Microsoft Word a Microsoft Excel, výhodou znalost projekčních, simulačních a matematických softwarů (např. AutoCAD, ProfiCAD, Invertor, Matlab, Scilab, LTSpice)
- Nabízíme: přátelský kolektiv ve firmě s 25 letou tradicí, 5 dní zdravotního volna
příspěvek na stravování, které probíhá ve firemní jídelně, příspěvek na důchodové pojištění
měsíční obratové bonusy odvíjející se od výsledků firmy
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail:

Informace o společnosti HAKEL spol. s r.o.

HAKEL spol. s r.o.
Bratří Štefanů 980
Hradec Králové
50003
IČO: 62028006
aktualizováno před více než 2 roky