Exekutorský koncipient/koncipientka - exekutorští koncipienti a kandidáti, Litoměřice

Právo / Exekutorský koncipient/koncipientka - exekutorští koncipienti a kandidáti

Společnost JUDr. Ondřej Mareš

Místo pracoviště Masarykova 679, Litoměřice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 - 65 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Exekutorský koncipient/koncipientka - exekutorští koncipienti a kandidáti (Masarykova 679, Litoměřice)

soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme absolventa právnické fakulty či právníka s praxí na pozici exekutorský koncipient/ka.

Náplň práce:
- činnost exekutorského koncipienta dle zákona č. 120/2001 Sb.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR v magisterském oboru
- chuť přistupovat k práci aktivně
- pečlivost a zodpovědný přístup
- výpis z rejstříku trestů
Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- nadstandardní mzdové ohodnocení - při nástupu v rozpětí 40 000,-Kč - 65 000,-Kč (dle dosažené praxe)
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, vzdělávání, příspěvek na stravování, finanční bonusy za odvedenou práci a služební vozidlo za účelem dojíždění do zaměstnání ze vzdáleného bydliště (včetně Prahy), příp. možnost získání příspěvku na bydlení

Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat životopis + motivační dopis e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti JUDr. Ondřej Mareš

JUDr. Ondřej Mareš
Masarykova 679
Litoměřice
41201
IČO: 66253799
aktualizováno před 7 měsíci