Expedient - expedientka - úředníci ve skladech, Choustníkovo Hradiště

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Expedient - expedientka - úředníci ve skladech

Společnost BEAS, a.s.

Místo pracoviště Choustníkovo Hradiště 89, Choustníkovo Hradiště
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Expedient - expedientka - úředníci ve skladech (Choustníkovo Hradiště 89, Choustníkovo Hradiště)

EXPEDIENT - EXPEDIENTKA
Náplň práce: převzetí zboží z výroby, pouze noční směna 18:30 - 03:00hod., expedice hotových výrobků.
Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, směnný provoz ( noční práce), předchozí praxe není nutná, možnost zaučení.
Nabízíme: stravenky, další zaměstnanecké benefity.

Informace o společnosti BEAS, a.s.

BEAS, a.s.
Choustníkovo Hradiště 89
Choustníkovo Hradiště
54442
IČO: 15061205
aktualizováno před více než 2 roky