Expedient hotových výrobků - úředníci ve skladech, Klatovy

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Expedient hotových výrobků - úředníci ve skladech

Společnost Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.

Místo pracoviště Za Tratí 602, Klatovy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Expedient hotových výrobků - úředníci ve skladech (Za Tratí 602, Klatovy)

POŽADUJEME:pečlivost, časová flexibilita, dochvilnost, zdravotní průkaz
NÁPLŇ PRÁCE: příprava linek (zboží) pro rozvoz na prodejny, převážně noční směny, práce i o víkendech
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, zaměstnanecké pečivo
MZDA: nástupní 111,30 - 125 Kč/hod., odpolední příplatek 10 Kč, noční příplatek 10%, příplatek za práci o víkendech 25 %, za směnu o víkendu 350 Kč

Informace o společnosti Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.

Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.
Za Tratí 602
Klatovy

IČO: 60197412
aktualizováno před 6 měsíci