Fakturant/fakturantka - fakturanti, Zlín

Finance, Administrativa / Fakturant/fakturantka - fakturanti

Společnost JANČA & EMAS group s.r.o.

Místo pracoviště Březnická 5602, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fakturant/fakturantka - fakturanti (Březnická 5602, Zlín)

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Práce na obdobné pozici
- Znalost práce v systému SAP výhodou
- Částečná znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
- Vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho zodpovědného a ochotného s milým vystupováním
- Oceníme Vaší chuť se něco naučit a také učit nás

Náplň práce:
- Hlavní náplní bude zpracovávání přijatých, vydaných a traťových faktur
- Řešení dobropisů a vratek
- Práce v systému SAP
- Na denním pořádku bude aktivní komunikace se zákazníkem
- Práce a archivace veškerých účetních dokladů

Nabízíme:
- Na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
- Smlouva na HPP při nástupu
- Nástup možný dle vzájemné dohody
- Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
- Práci na jednosměnný provoz ve všední den
- Stravenky v hodnotě 130 kč (po zkušení době)
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Zaměstnanecké slevy
- Odpovídající mzdové ohodnocení, které je vždy na Vašem účtu v termínu
- Práci v české, perspektivní a rostoucí společností s působností po celé ČR

Telefonicky kontaktujte: 7:00 - 14:00

Informace o společnosti JANČA & EMAS group s.r.o.

JANČA & EMAS group s.r.o.
Březnická 5602
Zlín
76001
IČO: 25907069
aktualizováno před asi 2 roky