Fakturantka/fakturant - invalida (ozp) - technici počítačových sítí a systémů, Praha

Informační technologie / Fakturantka/fakturant - invalida (ozp) - technici počítačových sítí a systémů

Společnost APAP IN s.r.o.

Místo pracoviště K Třebonicům 17, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 12 000 - 13 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Fakturantka/fakturant - invalida (ozp) - technici počítačových sítí a systémů (K Třebonicům 17, Praha)

Martincová Jana, tel.: 721 443 980, e-mail:

Pro OZP (1., 2., 3. stupeň).

Pracovní náplň -
- příjem objednávek
- vytváření dodacích listů
- fakturace
- vystavování dobropisů
- kontrola přijatých faktur
- plánování a objednávání dopravy
- vytváření tabulek (znalost Excelu)

Požadujeme -
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- ohleduplnost

Nabízíme -
- mzda 12 000 Kč hrubého/měsíc, po zapracování až 13 500 Kč hrubého/měsíc (poloviční úvazek)
- pracoviště na Praze 5
- jsme menší firma s 30letou tradicí
- korektní jednání
- hezké pracovní prostředí
- možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 80 Kč
- možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny

Zaměstnanecké výhody: Možnost nákupu zboží za nižší ceny. Možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 85 Kč.

Informace o společnosti APAP IN s.r.o.

APAP IN s.r.o.
K Třebonicům 17
Praha
15500
IČO: 7368259
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Fakturantka/fakturant - invalida (ozp) - technici počítačových sítí a systémů