Farmaceutický reprezentant/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu farmaceutických produktů, Sokolov

Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch / Farmaceutický reprezentant/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu farmaceutických produktů

Společnost Czechiapharm Group, s.r.o.

Místo pracoviště 0, Sokolov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Farmaceutický reprezentant/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu farmaceutických produktů ( 0, Sokolov)

Bc. Kateřina Fojtíková
tel.: 774 353 125

Náplň práce:
Prezentace a prodej farmaceutických produktů, komunikace se zaměstnanci lékáren, zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů.
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, výborné obchodní jednání, řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat.

Vhodné také pro občany Ukrajiny - podmínkou je schopnost dorozumět se alespoň částečně česky.

Zaměstnanecké výhody
Mzda dle výkonu, profesionální zázemí, služební automobil + tablet a mobilní telefon

Informace o společnosti Czechiapharm Group, s.r.o.

Czechiapharm Group, s.r.o.
0
Sokolov
35601
IČO: 29310008
aktualizováno před asi rokem