Seřizovač/ka výroby rámů hlavových opěr - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Široký Důl

Výroba a provoz / Seřizovač/ka výroby rámů hlavových opěr - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Flídr metal s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka výroby rámů hlavových opěr - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Široký Důl 200, Široký Důl)

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování svařovacích robotů a jejich programování, provádění údržby na strojích a pracovištích včetně svařovacích přípravků, práce na prototypové i sériové výrobě v rámci svařování
POŽADAVKY: SOU minimálně ukončené výučním listem - strojírenství
NABÍZÍME: zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: tel. (8-14 hod), e-mailem

Informace o společnosti Flídr metal s.r.o.

Flídr metal s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 60110813
aktualizováno před 9 měsíci