Finanční manažer/ka - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky, Liberec

Finance, Administrativa / Finanční manažer/ka - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Společnost FOKUS Liberec o.p.s.

Místo pracoviště Nezvalova 662, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 250 - 42 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční manažer/ka - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (Nezvalova 662, Liberec)

Popis pozice:
- Sledování a správa finančních zdrojů na jednotlivé činnosti a správní celky organizace
- Příprava a sledování rozpočtů a finančních plánů
- Monitorování financí a vytváření finančních zpráv a reportů
- Spolupráce s kontrolními orgány
- Sběr dat z jednotlivých středisek
- Zodpovědnost za dodržování dotačních a grantových pravidel
Požadavky:
- Zkušenosti v oblasti financí minimálně 2 roky s důrazem na praxi
- Schopnost řešit výzvy a dotahovat úkoly do konce
- Silné analytické schopnosti a schopnost pracovat s čísl.
- Kreativní přístup k hledání inovativních řešení
- Schopnost komunikovat a spolupracovat s týmem a externími partnery
- Výhodou znalost dotačního financování a právních předpisů a regulací týkajících se neziskových organizací
Nabízíme:
- Postupné zapracování a podporu zkušených kolegů
- Možnost aktivně přispívat k dosahování cílů neziskové organizace.
- Možnost variabilní pracovní doby a práce z domu
- Možnost profesního růstu a rozvoje
- Inspirativní pracovní prostředí a kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- Sick days
Mzda: nástupní 35 250,- Kč, po 3 měsících až 42 000,- Kč
Jak se přihlásit: na email zašlete stručný životopis a průvodní dopis s upřesněním vašich zkušeností

Informace o společnosti FOKUS Liberec o.p.s.

FOKUS Liberec o.p.s.
Nezvalova 662
Liberec
46015
IČO: 46749411
aktualizováno před 7 měsíci