Finanční manažer/manažerka - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Liberec

Administrativa / Finanční manažer/manažerka - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.

Místo pracoviště U Jezu 525, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční manažer/manažerka - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (U Jezu 525, Liberec)

Chcete být součástí nového projektu s evropským významem?
Máte zkušenosti s řízením evropských dotačních projektů a jejich rozpočty?
Jste zodpovědný a pečlivý?
Máte smysl pro týmovou práci?
Zajímají Vás inovace a digitalizace?
Do progresivního týmu Agentury regionálního rozvoje hledáme kolegu/kolegyni ke spolupráci na novém projektu Evropského digitálního inovačního hubu, jehož náplní je podpora digitalizace v malých a středních firmách a veřejných institucích.
Vaším úkolem bude:
- koordinace partnerů projektu po ekonomické stránce;
- správa rozpočtu a sledováním jeho čerpání;
- řešení změn v projektu a jejich finančních dopadů;
- příprava zpráv o realizaci projektu;
- spolupráce na organizačním zajištění aktivit projektu.
Potřebujeme od Vás:
- zkušenost s realizací projektů financovaných z prostředků EU či národních zdrojů;
- pečlivost, samostatnost a flexibilitu;
- vytrvalost, odolnost a schopnost analyticky a koncepčně myslet;
- vynikající komunikační dovednosti;
- smysl pro týmovou práci;
- orientaci v platné legislativě ve vazbě na finance;
- uživatelskou dovednost na PC (Excel, Word, PowerPoint);
- aktivní znalost anglického jazyka (úroveň minimálně B1).
Nabízíme:
Zajímavou práci s možností potkat zajímavé lidi.
Flexibilní práci s pružnou pracovní dobou.
Firemní benefity.
Dobrou kávu (čaj) v kuchyňce a kolektiv, který funguje pracovně i lidsky.
Možnost osobního rozvoje v rámci dynamického týmu
5 týdnů dovolené
Odpovídající platové ohodnocení a příspěvek na stravování
Nástup dohodou.
V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete Vaše CV a motivační dopis na email nejpozději do 30. 9. 2023. Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Kontaktní údaje: Evropský dům, U Jezu 525/4, 460 01 Liberec (www.arr-nisa.cz)
Jsme ARR, odborná podpora kraje, regionu a jeho obyvatel

Informace o společnosti ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.

ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
U Jezu 525
Liberec
46001
IČO: 48267210
aktualizováno před 9 měsíci