Finanční referent/ka oddělení rozpočtu a finanční náležitosti - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů, Pardubice

Finance, Administrativa / Finanční referent/ka oddělení rozpočtu a finanční náležitosti - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Společnost Ministerstvo obrany

Místo pracoviště Teplého 1899, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční referent/ka oddělení rozpočtu a finanční náležitosti - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (Teplého 1899, Pardubice)

Náplň práce:
- zajišťování financování regionální části organizace
- řešení financování v oblasti Fondu kulturních a společenských potřeb
- kontrola a zpracování podkladů v oblasti cestovních náhrad
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou ekonomického směru
- orientace a znalost ekonomických postupů
Nabízíme:
Po roce možnost změny PP na dobu neurčitou
Zkušební doba 3 měsíce.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Informace o společnosti Ministerstvo obrany

Ministerstvo obrany
Teplého 1899
Pardubice
53002
IČO: 60162694
aktualizováno před asi měsícem